11 September 2020 - 15:13 - Cieszyn, ul. Katowicka. Autobus został odkupiony przez firmę DAS od Linea-Trans. Pozdrawiam kierowcę!
31 Chybie Centrum → Cieszyn D.A. przez Zabłocie, Strumień, Bąków, Kończyce, Hażlach z godz. 14:30 [DU].15:13 - Cieszyn, ul. Katowicka. Autobus został odkupiony przez firmę DAS od Linea-Trans. Pozdrawiam kierowcę!
31 Chybie Centrum → Cieszyn D.A. przez Zabłocie, Strumień, Bąków, Kończyce, Hażlach z godz. 14:30 [DU]. Autor: Grzegorz Macura
Kommentare: 1
2 Oktober 2021 - 13:21 - Bąków, ul. Słowicza.13:21 - Bąków, ul. Słowicza. Autor: Grzegorz Macura
Kommentare: 1
3 November 2021 - Kończyce Wielkie, ul. Katowicka.Kończyce Wielkie, ul. Katowicka. Autor: jacekso
23 März 2022 - 12:32, Bąków, ulica Wiślańska, DK81. Mercedes zjeżdża z kursu Cieszyn - Zarzecze.12:32, Bąków, ulica Wiślańska, DK81. Mercedes zjeżdża z kursu Cieszyn - Zarzecze. Autor: Konrad Bek
11 August 2020 - 16:28 - Ogrodzona, ul. Przemysłowa. Na zdjęciu załapały się trzy nowe nabytki firmy - dwie deskorolki odkupione od Linea-Trans oraz krótkie Citaro.16:28 - Ogrodzona, ul. Przemysłowa. Na zdjęciu załapały się trzy nowe nabytki firmy - dwie deskorolki odkupione od Linea-Trans oraz krótkie Citaro. Autor: Grzegorz Macura
2 September 2020 - 16:10; Cieszyn Pastwiska, ul. Katowicka DW938 Kurs Chybie Centrum - Cieszyn przez: Zabłocie, Strumień, Bąków, Pruchną, Kończyce Wielkie, Hażlach z godziny 15:30[EU] U - Powiatowy kurs użyteczności publicznej realizowany na mocy umowy z dnia 4 maja 2020 pomiędzy Wojewodą Śląskim a Powiatem Cieszyńskim16:10; Cieszyn Pastwiska, ul. Katowicka DW938 Kurs Chybie Centrum - Cieszyn przez: Zabłocie, Strumień, Bąków, Pruchną, Kończyce Wielkie, Hażlach z godziny 15:30[EU] U - Powiatowy kurs użyteczności publicznej realizowany na mocy umowy z dnia 4 maja 2020 pomiędzy Wojewodą Śląskim a Powiatem Cieszyńskim Autor: Paweł Obelnicki
3 November 2021 - Kończyce Wielkie, ul. Katowicka.Kończyce Wielkie, ul. Katowicka. Autor: jacekso
3 November 2021 - Dębowiec, ul. Spółdzielcza.Dębowiec, ul. Spółdzielcza. Autor: jacekso
Kommentare: 1
20 April 2022 - 12:20 - Cieszyn, ul. Kolejowa.
31 Cieszyn D.A. → Chybie Centrum przez Hażlach, Kończyce, Pruchna, Bąków, Strumień.12:20 - Cieszyn, ul. Kolejowa.
31 Cieszyn D.A. → Chybie Centrum przez Hażlach, Kończyce, Pruchna, Bąków, Strumień. Autor: Grzegorz Macura