8 Juni 2020 - Pyrzowice, ul. Wolności. Podobno ma być jeszcze jeden taki mały solaris.Pyrzowice, ul. Wolności. Podobno ma być jeszcze jeden taki mały solaris. Autor: jacekso
Kommentare: 18
31 Juli 2020 - Świerklaniec, ul. Tarnogórska.Świerklaniec, ul. Tarnogórska. Autor: jacekso
31 Juli 2020 - Świerklaniec, ul. Radzionkowska. Kurs wariantowy przez Orzech.Świerklaniec, ul. Radzionkowska. Kurs wariantowy przez Orzech. Autor: jacekso
6 Oktober 2020 - Świerklaniec, ul. Parkowa.Świerklaniec, ul. Parkowa. Autor: MAły
11 Januar 2021 - Świerklaniec, ul. Parkowa.Świerklaniec, ul. Parkowa. Autor: Minionek
14 Januar 2021 - Nakło Śląskie, ul. Główna.Nakło Śląskie, ul. Główna. Autor: MAły
21 Februar 2022 - Świerkalniec, ul.Parkowa. Zajezdnia PKM Świerklaniec. Dziś tytułowy #6001 zaliczył zjazd awaryjny. Zastąpił go na parę kółek przegub #0703 lub #0707. A z tyłu nowi koledzy m.in. #6122, #6113, #6134.Świerkalniec, ul.Parkowa. Zajezdnia PKM Świerklaniec. Dziś tytułowy #6001 zaliczył zjazd awaryjny. Zastąpił go na parę kółek przegub #0703 lub #0707. A z tyłu nowi koledzy m.in. #6122, #6113, #6134. Autor: carleek
Kommentare: 6
15 Oktober 2022 - Nowe Chechło, ul. Wrzosowa. W ten i przyszły weekend z powodu budowy kanalizacji na ulicy Lasowickiej autobusy 179 i 780 jeżdżą objazdem przez Powstańców i Wrzosową. Ze względu na nieprzystosowanie wspomnianych ulic do ruchu standardowych autobusów (m.in. ciasne skrzyżowanie) zmieniono rodzaj taboru z Bn na An.Nowe Chechło, ul. Wrzosowa. W ten i przyszły weekend z powodu budowy kanalizacji na ulicy Lasowickiej autobusy 179 i 780 jeżdżą objazdem przez Powstańców i Wrzosową. Ze względu na nieprzystosowanie wspomnianych ulic do ruchu standardowych autobusów (m.in. ciasne skrzyżowanie) zmieniono rodzaj taboru z Bn na An. Autor: jacekso
Kommentare: 3
25 November 2022 - Mierzęcice, ul. Wolności. Tymczasowa linia 179S, kursująca pomiędzy Siedliskami i Mierzęcicami, oczywiście z wieloma wariantami, jak to bywa w przypadku MZKP. Teoretycznie autobus powinien jeździć w rejon remontowanego przejazdu kolejowego we wsi Łubne, gdzie kończy jazdę autobus linii 179. I faktycznie tam dojeżdża ale tylko 4 razy dziennie, podczas gdy 179 wykonuje 15 kursów.Mierzęcice, ul. Wolności. Tymczasowa linia 179S, kursująca pomiędzy Siedliskami i Mierzęcicami, oczywiście z wieloma wariantami, jak to bywa w przypadku MZKP. Teoretycznie autobus powinien jeździć w rejon remontowanego przejazdu kolejowego we wsi Łubne, gdzie kończy jazdę autobus linii 179. I faktycznie tam dojeżdża ale tylko 4 razy dziennie, podczas gdy 179 wykonuje 15 kursów. Autor: jacekso