Du bist nicht eingeloggt | Einloggen | anmelden
Kierowca rozpoczyna kursem 7:10 Błażejów- Kamienna Góra następnie jeszcze jeździ jakąś szkołę, o 14:15 jedzie do Lubawki i do Błażejowa 15:15.
Nawet nie wiedziałem o tym kursie
Błażejów-Lubawka 15:55.