Du bist nicht eingeloggt | Einloggen | anmelden
Tak samo odbudowane jeżdżą taraz też w Brzesku.
Zastanawia mnie czemu nad lewymi oczkami jest luka. To jakiś wlot?
Widziałem wczoraj te brzeskie zmodernizowane hadziewiątki - #5 i #6. Nawet jedną sfociłem ale tylko od tyłu, na zajezdni.
Zgadza się to jest wlot powietrza do nagrzewnicy. Z przodu jest możliwość wybrania pomiędzy nawiewem ciepłego powietrza z układu chłodzenia silnika a chłodnym z poza układu a co do okien to wszystkie mają taką samą wielkość.
Owszem, wszystkie okna mają tą samą długość, ale zauważ, że w oryginalnych H9-35 pierwsze okno z prawej strony jest krótsze. To samo dotczy okienka za ostatnimi drzwiami. Tu zamontowano takiej, jak z lewej strony.
Jeśli chodzi o okno za tylnymi drzwiami to jest takie jak w oryginale, tylko przez to że ściana tylna jest inna robi się takie wrażenie węższej (przyjrzyjcie się). Natomiast jeśli chodzi o okna duże to w H9-35 węższe jest za pierwszymi i przed drugimi drzwiami.
Jak widać linia 8 - wykonuje jeden kurs z Czerteża k. Sanoka o 6:27 (w dni robocze) do SFA (Sanocka Fabryka Autobusów). Większość jej kursów kursuje w "dni robocze poza okresem wakacji szkolnych". Są też skrócone warianty trasy - na zdjęciu linia jedzie z zajezdni do SFA.
W Sanoku jest nowa linia łącząca 3 cmentarze. Na stronie http://ams1.lo3.wroc.pl/~tomek/tournee.php?p=49731 jest to zdjecie
...kursująca tylko w okresie Wszystkich Świętych, a tak w ogóle to przestałbyś się pode mnie podszywać...
Teraz nie ma już tej linii bo jest linia 2 kursująca 2X dziennie w Soboty niedziele i święta a w dniu Wszystkich Świętych linia 2 wykonuje więcej kursów. A co do kursowania kurs z godziny (chyba) 15.55 jeździ w określonym terminie. A jej trasa przejazdu to:
Jana Pawła II - Langiewicza - Traugutta - Staszica - Królowej Bony - Lwowska - Jagielońska - Kościuszki - Rymanowska - Konopnickiej - Konopnickiej CM. Południowy.
Powrót:
Konopnickiej CM. Południowy - Konopnickiej - Rymanowska - Kościuszki - Podgórze - Królowej Bony - Staszica - Traugutta - Sadowa - Jana Pawła II.
Linia 2 ma tylko 2 kursy w soboty, niedziele i święta z czego tylko kurs z 13:45 jest wykonywany normalnie, a ten z 15:55 od kwietnia do bodajże listopada. Natomiast linia 8 jeździ, choć w wakacje ma tylko 2 kursy, a pozostałe wykonywane są w dni nauki szkolnej.