1 November 2022 - 9:17, Olsztyn, ul. Pstrowskiego.
Trasa linii C17 w roku 2021: Osiedle Generałów -> ul. Wilczyńskiego -> ul. Krasickiego -> ul. Synów Pułku -> ul. Pstrowskiego -> ul. Dworcowa -> ul. Żołnierska -> ul. Kościuszki -> ul. Kętrzyńskiego -> Plac Bema -> ul. Limanowskiego -> ul. Jagiellońska -> Wadąg -> Kieźliny -> Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia
Trasa linii C17 w roku 2022: Osiedle Generałów -> ul. Wilczyńskiego -> ul. Krasickiego -> ul. Synów Pułku -> ul. Pstrowskiego -> ul. Dworcowa -> ul. Żołnierska -> ul. Kościuszki -> ul. Reja -> ul. Emilii Plater -> al. Piłsudskiego -> ul. 1 Maja -> ul. Partyzantów -> Plac Bema -> ul. Limanowskiego -> ul. Jagiellońska -> Wadąg -> Kieźliny -> Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia
1 November 2021 - 15:10, Olsztyn, ul. Jagiellońska. W przeciwieństwie do linii nr C16, C26 i C36 linia C17 ma historię, bo dawniej występowała pod numerem 97. We Wszystkich Świętych wspomaga ona 126 i po części wypełnia brak 117 na przystanku Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia.
Przebieg jej trasy:
Osiedle Generałów - ul. Wilczyńskiego - ul. Krasickiego - ul. Synów Pułku - ul. Pstrowskiego - ul. Dworcowa [ trasa objazdowa, normalnie jeździ Wyszyńskiego ] - ul. Żołnierska - ul. Kościuszki - ul. Kętrzyńskiego - Plac Bema - ul. Limanowskiego - ul. Jagiellońska - ul. ks. J. Jagałły (Wadąg) - ul. ks. J. Jagałły (Kieźliny) - ul. Wadąska (Olsztyn)- Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia (Dywity).
Jak widać, jest to dość nietypowa trasa, bo tak na odcinku ul. Kościuszki - ul. Limanowskiego nie jeździ żadna linia stała.