12 November 2016 - Kwidzyn, ul. Konopnickiej.
Wyjazd z kwidzyńskiego dworca. Linia Gdańsk - Płock zaczęła obsługiwać tą miejscowość od kwietnia br. (w przypadku PKS Gdańsk) i od września (w przypadku PKS Płock).
4 Juni 2015 - Sierpc, dworzec PKS.
W nieodległej przyszłości dworzec autobusowy w Sierpcu ma zostać zburzony, a w jego miejscu powstać ma centrum handlowe.
4 Juni 2015 - Susz, Stare Miasto.
W tym miejscu spotykają się obydwa autobusy obsługujące trasę Gdańsk - Płock. Za Bovą jedzie Irisbus Crossway z płockiego PKSu.
4 Juni 2015 - Iława, ul. Dworcowa.
Po odbyciu przepisowej 30-minutowej pauzy kurs Gdańsk - Płock rusza w dalszą drogę. Po drodze zatrzyma się jeszcze w Lubawie, Lidzbarku, Zieluniu, Lubowidzu, Żurominie, Bieżuniu, Rościszewie, Sierpcu, no i w Płocku. Cała trasa liczy sobie 280 kilometrów, a jej pokonanie według rozkładu zajmuje 6h15min. Na linii naprzemiennie dzień/dzień spotkać można autobusy firmy Mirbus, czyli podwykonawcy PKSu Gdańsk i autobusy PKSu Płock.
4 Juni 2015 - Tczew, ul. Dworcowa.
Premiera tej Bovy na tej trasie, niebawem otrzyma cały osprzęt, tj. wyświetlacz, kamery i WiFi. Pozdrowienia dla kierowcy! :D