30 Juli 2017 - Nootdorp, Laan van Nootdorp. Avenio podczas zmiany kabiny na końcówce Nootdorp. Co ciekawe, w Hadze i okolicach wiele końcówek i pętli ma pewną nazwę, jednak przystanki nazywają się inaczej - w tym przypadku Nootdorp Centrum. Ciemne chmury w tle zwiastują nadchodzącą ulewę.
6 September 2015 - Γαλατάς, Καλαμάκι [Galatás, Kalamáki], linia 15
Rano wszystko wygląda inaczej. Siwe smugi na morzu (jakby w innej skali), ostre żółte kolory, rozmyty obraz wyspy...
Inaczej wygląda też komunikacja. Zanim na 21 przyjedzie mniejszy autobus, by wykonać pierwszy kurs na skróconej trasie, najpierww zamian za 21 pojawia się wjazd kieszeniowy do Kalamaków linii 15. Potem z kolei następna 15 będzie okrążała wioski w kierunku odwrotnym niż w większości kursów. I choć w sezonie 21 kursuje nawet co 12 minut, to właśnie 15 jest tu linią podstawową. Zimą 21 w niedziele w ogóle nie kursuje i zastępują ją właśnie takie wjazdy kieszeniowe 15.
24 März 2017 - Opole, ul. Niemodlińska.
#456 pokonuje skrzyżowanie z ulicami Prószkowską i Koszyka i przedziera się przez plac budowy na remontowej ulicy Niemodlińskiej, by za chwilę zatrzymać się na tymczasowym (niestety koszmarnym) przystanku Niemodlińska - Koszyka.
18 Februar 2017 - Radom, ulica Sienkiewicza. Najnowsze zakupy autobusów domknęły numerację z zakresu od 801 do 899, bo do tej pory nigdy wcześniej nie było jeszcze wykorzystanych numerów 890 i 891. Kiedyś każdy nowy autobus dostawał kolejny numer, ale później firmy przewozowe stwierdziły, że nie ma to dla nich większego znaczenia i wiele oznaczeń nadawano potem powtórnie.
13 Juli 2012 - 14:03, Skarżysko-Kamienna - Przydworcowe, ul. Szydłowiecka.
#416, który jako drugi Graf po #419 został wycofany przez MKS i oddany na złom, o ironio do Skarżyska również przyjechał jako drugi i żeby było śmieszniej, również po #419.