Przejażdżki liniami podmiejskimi w cypryjskie góry mają swój klimat. Autobus jedzie przez bezdroża między górami, po czym dociera do pogrążonych w ciszy sennych wiosek, w których życie musi toczyć się wolniej.
14 Juni 2018 - Prenzlau, Baustraße. Można spotkać w Prenzlau autobusy oklejone całopjazdowymi reklamami. Ten autobus reklamuje stację radiową z Brandenburgii. Sądząc po poprzednich zdjęciach pojazdu, ma tę reklamę co najmniej od 2011 roku.
Linia nr 403, kurs relacji: Schwedt, ZOB - Prenzlau, ZOB (z godziny: 11:55 [ ] Mo-Fr) przez: Passow, Briest, Golm, Fredersdorf, Gramzow, Hohengüstow
14 Juni 2018 - Prenzlau, Angermünder Straße. Wśród Mercedesów Integro nie spotkałem żadnego wozu ze starym klasycznym przodem. W Prenzlau pozostały już chyba tylko nowsze wersje z przodem przypominającym model Tourismo.
Linia nr 403, kurs relacji: Prenzlau, ZOB - Schwedt, ZOB (z godziny: 12:10 [ ] Mo-Fr) przez: Hohengüstow, Gramzow, Fredersdorf, Golm, Briest, Passow
26 Juni 2017 - Prenzlau, Schwedter Straße. Tabor komunikacji miejskiej i międzymiastowej w Prenzlau stanowią autobusy i busy marki Mercedes oraz MAN. Mercedesy Citaro w różnych wersjach spotkać można zarówno w obsłudze komunikacji miejskiej, podmiejskiej jak i międzymiastowej i generalnie są to jedne z najnowszych autobusów w mieście.
Linia nr 403, kurs relacji: Prenzlau, ZOB - Schwedt, ZOB (z godziny 12:10 [ ] Mo-Fr) przez: Augustenfelde, Bietikow, Hohengustow, Gramzow
19 September 2016 - Schwedt/Oder, Friedrich-Engels-Straße. Wozy zakupione przez UVG Templin przed fuzją z PVG Schwedt dokonaną w 2009 roku wciąż posiadają dawne barwy. Schemat kolorystyczny ze Schwedt w zajezdni w Prenzlau pojawił się w 2010 roku wraz z zakupem nowego wówczas Mercedesa Citaro, który otrzymał numer #329. Wozy posiadające numery taborowe #329-350 posiadają już biało-czerwone barwy. Innym skutkiem fuzji dwóch przedsiębiorstw przewozowych były przenumerowania i przerejestrowania części taboru oraz migracje niektórych wozów między oddziałami.
Linia nr 403, kurs relacji: Prenzlau, ZOB - Schwedt, ZOB (z godziny 13:10 [ ] Mo-Fr) przez: Hohengüstow, Gramzow, Fredersdorf, Briest, Passow
19 September 2016 - Schwedt/Oder, Leverkusener Straße. Autobusy z UVG posiadające numery taborowe z zakresu #3xx (poza pewnymi wyjątkami) należą do zajezdni w mieście Prenzlau. Obecnie nowe autobusy z Prenzlau mają barwy identyczne z wozami ze Schwedt, dawniej tak nie było, gdyż zajezdnia w Prenzlau należała do przewoźnika UVG z siedzibą w Templin, zaś w Schwedt funkcjonowała odrębna firma przewozowa PVG z oddziałami w Schwedt i Angermünde. Fuzja wspomnianych dwóch przedsiębiorstw nastąpiła w 2009 roku. Wcześniej firma z Templin stosowała inne barwy zakładowe od firmy ze Schwedt.
Linia nr 403, kurs relacji: Schwedt, ZOB - Prenzlau, ZOB (z godziny 13:30 [S] Mo-Fr) przez: Passow, Briest, Fredersdorf, Gramzow, Hohengüstow
19 September 2016 - Schwedt/Oder, Passower Chaussee. Autobusy przejeżdżające przez plac obok rafinerii jadą przez drugą z czterech jezdni między wyspami, podobnie robią kierowcy samochodów osobowych, najwyraźniej pierwsza jezdnia ma zauważalnie gorszą nawierzchnię dla kierowców.
Linia nr 403, kurs relacji: Schwedt, ZOB - Prenzlau, ZOB (z godziny 14:55 [S] Mo-Fr) przez: Passow, Briest, Fredersdorf, Gramzow, Hohengüstow