5 Mai 2023 - Zabłudów, ul. Białostocka.
Trasa linii 416 została poprowadzona przez DK19, przez co zapewnia najszybsze połączenie pomiędzy Zabłudowem, a Białymstokiem.
14 Juni 2018 - Droga L25, odcinek Prenzlau - Mühlhof. Dla równowagi wypada też czasem zrobić zdjęcie przedstawiające tył autobusu. Citaro w wersji C2 jest fotogeniczne z każdej strony.
Linia nr 416, kurs relacji: Prenzlau, Gymnasium Friedhofstraße - Fürstenwerder, Dorf (z godziny: 14:15 [S] Mo-Fr) przez: Wilhelmshof, Schönermark, Wittstock, Kraatz, Wilhelmshayn
14 Juni 2018 - Droga L25, odcinek Mühlhof - Prenzlau. Im dalej od centrum miasta, tym bardziej linie UVG się rozjeżdżają w terenie. Tą drogą kursują autobusy 416 i 419 w kierunku Parmen i Fürstenwerder.
Linia nr 416, kurs relacji: Fürstenwerder, Schule - Prenzlau, ZOB (z godziny: 14:01 [S] Mo-Fr) przez: Ferdinandshorst, Christianenhof, Schönermark, Wilhelmshof
14 Juni 2018 - Prenzlau, Baustraße. Po godzinie 13:00 rozpoczyna się pierwszy duży szczyt rozwozów szkolnych w tym mieście. Nie chciałem robić zdjęć w tych samych miejscach, co rok wcześniej, więc ustawiłem się tutaj. Jak się okazało, nie był to do końca dobry pomysł, bo duży ruch na głównej ulicy w mieście uniemożliwił mi sfotografowanie wielu pojazdów wyjeżdżających spod szkół.
Linia nr 416, kurs relacji: Prenzlau, Gymnasium Friedhofstraße - Fürstenwerder, Dorf (z godziny: 13:12 [S] Mo-Fr) przez: Wilhelmshof, Schönermark, Wittstock, Kraatz, Wilhelmshayn
26 Juni 2017 - Prenzlau, Grabowstraße. Najbardziej klimatyczna ulica w tym mieście w całości wykonana jest z kostki brukowej i w jej otoczeniu znajduje się wiele budynków wykonanych z czerwonej cegły. Niestety autobusy jeżdżą tędy jednokierunkowo i przez większą część dnia kierunek ten jest niekorzystny w stosunku do położenia słońca.
Linia nr 416, kurs relacji: Prenzlau, Gymnasium - Furstenwerder, Dorf (z godziny 14:15 [S] Mo-Fr) przez: Gustow, Wilhelmshof, Neugarten
26 Juni 2017 - Prenzlau, Stettiner Straße. Mercedes wyjeżdża z dworca autobusowego położonego w sąsiedztwie stacji kolejowej w Prenzlau. Nawet poza godzinami szczytu na dworcu autobusowym pojawiają się pasażerowie oczekujący na autobusy wykonujące kursy do innych miejscowości w regionie.
Linia nr 416, kurs relacji: Prenzlau, ZOB - Furstenwerder, Schule (z godziny 10:50 [ ] Mo-Fr) przez: Gustow, Wilhelmshof, Neugarten
23 März 2017 - Meißen, Busbhf. - Beide Fahrzeuge wurden bei der DVB vor einem Jahr ausgemustert. Der NG313 kam zur VGM, der O530 zu Satra. Schon seltsam, so viel Gelb in Meißen ;)