22 April 2019 - Augustów, ul. Wspólna. Kurs z Radomia (17:21) do przystanku kolejowego Strzyżyna (18:48) przez Lesiów, Bartodzieje, Wolę Bierwiecką, Kruszynę i Dobieszyn.
6 April 2019 - Kolonia Lesiów. Kurs z Radomia (15:09) do przystanku kolejowego Strzyżyna (16:36) przez Lesiów, Bartodzieje, Wolę Bierwiecką, Kruszynę i Dobieszyn.