5 Juli 2009 - Piotrków Trybunalski, skrzyżowanie ul. Dmowskiego, Żelaznej, Górnej i Al. Armii Krajowej. Czwarty O100 City w Piotrkowie i trzeci w "Transportowcu". Co ciekawe jest to trzeci kursujący aktualnie po ulicach wóz z nr 1 - pierwszy to Peugeot Business 2002 EP 35049, drugi to jeżdżący do niedawna z numerem 56 Mercedes 209D EP 20150. Niezłe machloje tam odchodzą. Chyba trzeba będzie napisać maila do WITD. ;) Na ww. skrzyżowaniu już 2 lata temu miało powstać rondo - pewnie powstanie za rok przed wyborami samorządowymi. :/
29 Juni 2009 - Piotrków Trybunalski, ul. R. Dmowskiego. MAN z full-backiem przed chwilą ruszył z pierwszego przystanku na trasie - FMG "Pioma". Reklama naklejona tylko na tyle, ale pewnie i tak odejdzie razem z lakierem. Jakby nie było starszych wozów do oklejania. :/
5 Juli 2009 - Kraśnik, ulica Tadeusza Kościuszki. Autobus z błędnie ustawionym numerem linii na wyświetlaczu (kierowca leń) jedzie w kierunku ulicy Racławickiej.
1 Juli 2009 - Koszalin, ulica Władysława IV.
Od kilku dni nie działa mu poprawnie wyświetlacz, a MZK nic sobie z tego powodu nie robi... Oj, przydałby się ZTM w Koszalinie.
13 Februar 2009 - Oświęcim, parking pod muzeum Auschwitz Birkenau. Pozdrowienia dla O580, który w tym czasie przyglądał się przez przednią szybę miłośnikowi focącemu ów pojazd ;).
4 Juli 2009 - Okolice miasta Torunia, Droga Przysiecka. Od dziś na Barbarkę dociera linia nr 27, zamiast linii B, którą zlikwidowano. Po zmianie do osady leśnej pasażerowie mogą dojechać dwukrotnie częściej, czyli łącznie 4 kursami. Przedłużone kursy będą wykonywane wyłącznie w soboty, niedziele i dni świąteczne w miesiącach maj-październik.
4 Juli 2009 - Gdynia, ul. Janka Wiśniewskiego. Nie ma to jak patriotyzm, więc kolejny tysiąc rozpoczynam dwoma niemiecki wozami sprowadzonymi z... Niemiec. ;) A na "wyświetlaczu": Ave Stadion. ;)
4 Juli 2009 - Łokciowe. Pragnę przybliżyć Wam poszczególne linie tejże firmy. "111" - Nadmorski Express łączy wszystkie miejscowości Wybrzeża Słowińskiego, poczynając od Ustki, Poddąbia, Rowów, Czołpina po Łebę i Rąbke. Linia ta jest jedyną, która obsługuje wszystkie nadmorskie miejscowości, a także dowożąca pasażerów do obszarów przyrodniczych, m.in Słowiński Park Narodowy, Święta góra Rowokół, skansen w Klukach, czy ruchome wydmy w Łebie. Autobusy w wakacje kursują codziennie. W tym roku (z tego co zaobserwowałem) powieszono i rozdano wiele plakatów, a także zamontowano stałe, czytelne rozkłady jazdy. Jedyne czego mi brakuje to schematy, które jak pamiętam dwa lata temu pojawiały się na przystankach.
4 Juli 2009 - 6:19; Pniówek, ul. Krucza. MAN na pierwszym kursie powoli turla się do Jastrzębia. :)
118 - Pawłowice Pętla - Jastrzębie Zdrój KWK Moszczenica.
4 Juli 2009 - 18:24; Świerklany, ul. Plebiscytowa. Pozdrawiam. ;) Pierwszy dzień objazdu przez Świerklany dla linii 13/32, 31, 301 oraz Rybnik-Żory.
13 - Boguszowice Pętla - Grabownia Olszowiec.
4 Juli 2009 - Gdynia Babie Doły, ul. Rybaków. Za sterami tytułowego pojazdu niezmordowany tułącz po trójmiejskich przewoźnikach - Henio P., który notabene zaliczył chyba jakąś kolizję tej nocy? ;)
4 Juli 2009 - Gdynia, ul. Janka Wiśniewskiego. Dla 40 kierowców opłacało się lekko zmodyfikować trasę linii 723 :) Mogli chciaż wrzucić ją na wyświetlacz :) A po nocnej wycieczce do Gdyni merc snuje się dziś na 124.