30 Dezember 2023 - Bydgoszcz, al. Wojska Polskiego. Spotkanie dwóch epok motoryzacyjnych i niestety ale senior na ten dzień zrobił sobie dłuższą przerwę.
3 Juli 2023 - Kraków - Kleparz, ul. Kamienna.
Linia 79 jest zlepkiem zawieszonych linii 19 i 49, jeździ na trasie: Nowy Bieżanów P+R - Ćwiklińskiej – Teligi – Wielicka – Dworzec Płaszów Estakada – Kuklińskiego – Klimeckiego – Grudzińskiego - Most Kotlarski - Kotlarska – al. Powstania Warszawskiego – Rondo Mogilskie – Dworzec Główny Tunel – Dworzec Towarowy. Podobnie jak owe linie, 79 kursuje tylko w szczycie w dni powszednie. Do obsługi kierowane są same Eunuchy.
28 September 2019 - 13:14, Kraków - Stradom, ul. Dietla.
Z powodu prac w ciągu ul. Dietla tramwaje od strony mostu Grunwaldzkiego dojeżdżają tylko do przystanku Orzeszkowej. Za nim zamontowano tymczasowy rozjazd, gdzie kończą linie "72" i "79".
2 Februar 2019 - Wagen 12223 erhielt neue Vollwerbung für die Leipziger Stadtwerke. Am ersten Tag mit der neuen Werbung war der Bus auf der Linie 79 unterwegs.
14 März 2009 - Dresden-Mickten (STernstraße), rechts im Bild die Hallen des ehemaligen Straßenbahn-Betriebshofs Mickten, in denen sich heute verschiedene Geschäfte befinden.
15 August 2014 - Kraków, ul. Dajwór. Linia zastępcza "79" (Dworzec Towarowy - Dajwór), uruchomiona 11 sierpnia z powodu remontu torowiska na skrzyżowaniu Limanowskiego i Na Zjeździe.
29 April 2014 - Kraków, ul. Basztowa. Z powodu zabudowy rurociągu przy ul. Wielickiej i budowy rozjazdów do przyszłej estakady na kilka dni sieć tramwajowa została podzielona na dwie części. W części południowej kursują wyłącznie tramwaje dwukierunkowe, natomiast w części północnej tramwaje zawracaja przy ul. Dworcowej. Aby nie opóźniać trójkątowania na trasy linii 3,13,24,50 został wysłany tabor z pulpitem sterowniczym w tylnej części pojazdu. Linie 19 i 23 zostały zawieszone, a z ich połącznia powstał twór o numerze 79. Skierowano na tą linię NGT6 oraz zestawy E1+C3.
4 April 2014 - 13:54; Dąbrowa Górnicza - Marianki, ulica Letnia. Wypasiona promocja z profesjonalnym systemem informacji pasażerskiej. 79 - Będzin Kościuszki -> Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury.