15 September 2014 - Gartz, Niederwall/Kastanienallee. Kilka lat temu rozkładu UVG były nieco bogatsze w kursy. Przykładowo w 2010 roku w Schwedt główne linie komunikacji miejskiej kursowały co 20 minut przez cały dzień, a aktualnie kursują co pół godziny. Zauważyłem też, że mocno pocięto różne linie wspomagające w Schwedt. Szkoda, że nie mam wiedzy porównawczej na temat linii podmiejskich i międzymiastowych, 4 lata temu jeszcze tego nie śledziłem, ale wydaje mi się, że linie takie jak 469 kursowały co godzinę przez cały dzień.
Linia nr 474, kurs relacji: Gartz, Busbahnhof - Schönfeld, Mitte (z godziny 15:15 [S] Mo-Fr) przez: Hohenreinkendorf, Tantow, Keesow, Damitzow
15 September 2014 - Droga L27, odcinek Gartz - Heinrichshof. Mercedes jedzie w kierunku Casekow, ale już na najbliższym skrzyżowaniu skręci w prawo i przez gęsty las podąży do Hohenreikendorf. Linia 474 jest ciekawą linią, gdyby nanieść jej trasę na mapę, ułożyłaby się ona na kształt litery "Z" lub cyfry "2".
Linia nr 474, kurs relacji: Gartz, Busbahnhof - Schönfeld, Mitte (z godziny 14:05 [S] Mo-Fr) przez: Hohenreinkendorf, Tantow, Keesow, Damitzow
28 April 2014 - Tantow, Lindenallee. Jak to często w PKS-ach bywa, obiegi autobusów są złożone i w ciągu jednej służby dany pojazd pojawia się na kilku liniach. Tego Mercedesa fotografowałem wcześniej na linii 473, która również kursuje przez Tantow.
Linia nr 474, kurs relacji: Gartz, Busbahnhof - Schönfeld, Mitte (z godziny 15:15 [S] Mo-Fr) przez: Hohenreinkendorf, Tantow, Keesow, Damitzow