31 Mai 2012 - Zabrze - Helenka, ul. Jordana. Transkom długo jeździł na 111, ale od jutra ustępuje PKS-owi Gliwice razem z PPUH Kłosok. Patrząc teraz na tabor Transkomu to nawet i lepiej ;)
8 April 2012 - Gorzów Wielkopolski, ul. Żwirowa. W związku z okresem Świąt Wielkanocnych, na jedyną linie która łączy cmentarz z miastem został wysłany przegub.
27 März 2012 - Police, ulica Tanowska. Nadrabiając fotograficzne zaległości, zdecydowałem się wczoraj uwiecznić ten oto pojazd, który 5 miesięcy temu został przemalowany w barwy zakładowe SPPK. Na zdjęciu wóz zjeżdża do zajezdni po zakończeniu ostatniego tego dnia kursu linii 111.
14 März 2012 - Warszawa, ul. Andersa. Z początkiem marca miała miejsce dość egzotyczna zmiana obsługowa, a mianowicie na porannym, późnym 010 dodatku 111 nieoczekiwanie pojawiła się zajezdnia "Kleszczowa". "Deskorolki", głównie Solarisy wyjeżdżają tylko na jedno kółko.
6 März 2012 - Zabrze, ul. Ofiar Katynia. Od ostatniego zdjęcia trochę podupadł wizualnie. Bonus: http://img684.imageshack.us/img684/8099/dsc8606vert.jpg . Gdzie on ma połówkę trzecich drzwi? :)
28 Oktober 2011 - Gdańsk, ul. Wosia Budzysza. Po cichutku zniknęły dwa kolejne N4016 - 2019 i 2034. Łącznie skasowano już 8 sztuk krótkich Neoplanów, w ruchu liniowym znajduje się jeszcze 14 sztuk tych wozów oraz jeden jako nauka jazdy.
31 Juli 2011 - Smołdziński Las (a właściwie jego koniec). Sezonowa "111" z zajazdem do Czołpina. Świetne połączenie dla turystów!
Linia "111" (b) -> Ustka (14:29) - Kluki (16:11) przez Poddąbie, Rowy, Czystą.
22 August 2011 - Ustka, Plac Dąbrowskiego. A na wyświetlaczu widniała linia "112". ;)
Linia "111" (b) wariant skrócony -> Ustka (12:19) - Rowy (12:59) przez Poddąbie. Długość trasy wynosi 32 km.
13 August 2011 - Smołdziński Las, skrzyżowanie. Porównując rozkłady jazdy linii "111" z poprzednich lat, mogę śmiało powiedzieć, że ten obecny jest jak na razie najlepiej dopasowany godzinowo.
Linia "111" (b) -> Ustka (14:29) - Kluki (16:11) przez Poddąbie, Rowy, Smołdzino.
13 August 2011 - Okolice Czołpina. Czwarty i ostatni zajazd w tym dniu. Ruch w tych okolicach - co by nie mówić - coraz mniejszy...
Linia "111" [a] → Kluki, pętla (16:45) - Ustka, pętla (18:25) przez Smołdzino, Komnino, Machowinko. Długość trasy wynosi 71 km.
9 Juli 2011 - Smołdzino, muzeum. Wysypali się turyści z Mercedesa, któremu do wykonania pozostały jeszcze dwa zadania: Ustka - Rowy i przebieranko w linię "112"; Rowy - Słupsk.
Linia "111" [a] → Kluki, pętla (16:45) - Ustka, pętla (18:25) przez Smołdziński Las, Komnino, Przewłokę. Długość trasy wynosi 71 km.
11 August 2011 - 16:13; Jastrzębie-Zdrój - Osiedle Przyjaźń, ulica Bednorza/PCK. Pozdrowienia dla Iwony za sterami tego MANa! :) 111 - Arki Bożka -> KWK Jas-Mos.
9 Juli 2011 - Smołdziński Las, droga do/z Czołpina. Jedna z dwóch brygad na linii "111". Klimatyzowany Mesiek jedzie do Kluk, gdzie czeka go 34minutowa przerwa. W drodze powrotnej na pokładzie zajęte wszystkie miejsca siedzące. W tle wystaje fantastycznie wkomponowana w otoczenie latarnia morska Czołpino.
Linia "111" (b) -> Ustka (14:29) - Kluki (16:11) przez Gąbino, Smołdzino, Łokciowe.
9 Juli 2011 - Smołdziński Las - Smołdzino. Od 1 lipca, jak to na wakacje, wystartowały dwie sezonówki - "111" i "112". Na tej pierwszej mała zmiana, albowiem ani w weekend, ani w inny dzień tygodnia nie dojedziemy tą linią do Łeby. Na drugiej zmian brak.
Linia "111" [a] → Kluki, pętla (13:25) - Ustka, pętla (15:05) przez Czołpino, Rowy, Poddąbie. Długość trasy wynosi 71 km.
15 August 2010 - Rowy, główna droga dojazdowa. A cóż to za linia? Łatwo można się domyśleć - "111". Złapać #103 na jakieś sezonowej linii w wakacje było trochę większym wyczynem, bo zazwyczaj w każdy dzień tygodnia był przydzielony do obsługi linii "107" (teraz na stałe do obsługi tras do/ze Sławna poszedł O303 #301). Ciekawi mnie, jak w tym roku, pomimo upalnego początku lipca i deszczowego sierpnia, wypadły te wakacyjne linie.
Linia 111 -> Kluki (15:25) - Ustka (17:05) przez Czołpino, Smołdzino, Poddąbie.
28 August 2010 - Droga pomiędzy Smołdzińskim Lasem a Smołdzinem. Wspomniana rezerwa (a jednocześnie promocja) za Mercedesa #104. Ogólnie spotkanie ogórka na "111" jest teraz nierealne, bo wszystkie kursy obsługują busy.
Linia 111 -> Kluki - Ustka przez Czołpino, Objazdę, Rowy.
28 August 2010 - Smołdziński Las, droga do Czołpina. Poranny kurs do Kluk obsługiwał Mercedes #301, ale na następne kursy wjechał ten dostawczak... Dzisiaj skupiłem się trochę na sezonowej linii "111", która to od 1 września nie będzie zajeżdżała w takie fajne rejony, jak ten.
Linia 111 -> Ustka - Kluki przez Rowy, Smołdzino, Łokciowe.