29 März 2017 - Königs-Wusterhausen, Storkower Straße. Der Mercedes-Benz Citaro C2 G mit den Kennzeichen LDS-VG 258 fährt hier als Linie 736 zum S-Bhf. Flughafen Schönefeld.
29 März 2017 - Königs-Wusterhausen, Storkower Straße. Der Mercedes-Benz Citaro II G mit den Kennzeichen LDS-VG 256 fährt hier als Linie 733 zum S-Bhf. Königs-Wusterhausen.
29 März 2017 - Königs-Wusterhausen, Storkower Straße. Der Mercedes-Benz Citaro II G mit den Kennzeichen LDS-VG 246 fährt hier als Linie 733 zum S-Bhf. Zeuthen.
18 April 2012 - Nieborowice, ul. Rybnicka. Jak już wspominałem nowa gminna linia jest obsługiwana dwoma autobusami. Nie wynika to jednak z częstotliwości, a po prostu z dostosowania się do potencjalnych napełnień. Generalnie linia G wykonuje dziewięć kursów w dni robocze z czego pierwszy oraz dwa ostatnie są wykonywane widocznym na zdjęciu leciwym już Mercedesem. Na specjalną uwagę zasługują profesjonalnie wykonane rozkłady: http://img225.imageshack.us/img225/7215/2012041885.jpg Można się śmiać, ale liczy się godna pochwały inicjatywa. Bardzo fajnie, że próbuje się rozwijać komunikację zbiorową. Ponadto przy okazji utworzenia linii powstało kilka nowych przystanków.
18 April 2012 - Żernica, ul. Górnicza. 14 lutego tego roku gmina Pilchowice uruchomiła pilotażową linię Komunikacji Gminnej "G" która ma ułatwić przesiadkę do autobusów jadących do Gliwic oraz Knurowa. Linia jest okrężna. Wszystkie kursy zaczynają się i kończą w Żernicy jadąc przez Nieborowice, Łuże, Pilchowice, Leboszowice, Wilczą oraz Kuźnię Nieborowską. Fakt, że linia startuje w Żernicy i że do jej obsługi mają służyć dwa autobusy posiadające co najmniej 17 oraz 24 miejsca siedzące jasno wskazuje, że przetarg był pisany pod firmę pana Twardawy który niezwykłym zbiegiem okoliczności ma zajezdnię przy przystanku początkowym i autobusy o akurat takiej pojemności. Oprócz lokalnej firmy do przetargu stanął również gliwicki PKS, ale zażądał astronomicznych wręcz pieniędzy(Twardawa 2,70zł, PKS 8,64zł za wozokilometr). Bilet kosztuje złotówkę, a ulgowy pięćdziesiąt groszy. Linia będzie kursować do 30 czerwca. Co dalej - to już zależy od zainteresowania autobusem mieszkańców.
1 November 2011 - Płock, Góry, linia G
Po ostatnich wyborach samorządowych Płock zmienia się na plus - nowe podejście w KM, nowe podejście w ratuszu. Dzięki zatrudnieniu fachowców, w tym roku na akcję cmentarną pojawiły się sensowne mapki, nadto wreszcie ucywilizowano oznaczenie linii z Kutnowskiej do Dobrzykowa, nadając jej imię G.
2 November 2010 - Klwatka Królewska, gm. Gózd. Wahadło do Grzmucina, rozwożące dzieciaki ze szkoły w Gozdzie. Szkoda, że brak odpowiedniej informacji na wyświetlaczach :(
21 September 2010 - Grzmucin, gm. Gózd. Jak tak sobie stałem między krowami czekając aż nadjedzie, pomyślałem sobie - aż nie wierzę, że tą drogą zaraz przejedzie MAN NG272. Ale przyjechał, tak jak każdego popołudnia w dni nauki szkolnej. Szkoda, że akurat na pięć minut zaszło słońce.
Pozdrowienia dla kierowcy :-)
10 September 2010 - Kiedrzyn, gm. Gózd. Pierwszym razem gdy na niego polowałem, to się trochę przeliczyłem - spodziewałem się, że będzie jechał prosto z DK12 obok dawnej pętli 1BIS. Ale nie, on się przeciska między domami w Kiedrzynie. Podobnie jak większość ekspresowych busów przyjeżdżających do Radomia od strony Rzeszowa.
10 September 2010 - Grzmucin, gm. Gózd. Okazuje się, że przegub na tym odcinku naprawdę jest potrzebny - kurs jest właściwie szkolny. W związku z tym zrodziła się w mojej głowie teoria, że UG Gózd, samodzielnie obsługujący przewozy szkolne na swoim terenie, dopłacając do linii G zażyczył sobie takie dwa kursy z wahadłami do Grzmucina i Małęczyna, by zapewnić w ten sposób dojazd do szkoły dzieciakom z tych miejscowości. Wobec tego bledną moje zarzuty o słabe wykorzystanie kursu, dziwaczną trasę i brak przystanków czy rozkładów.
6 September 2010 - Małęczyn Stary, gm. Gózd, ul. Radomska. Drugie wahadło na tym ciekawym kursie. Po co to tam jeździ, nie pytajcie. Ale przynajmniej jest ciekawie. Teraz w Małęczynie pojawia się 24, B oraz G.
6 September 2010 - Klwatka Królewska, gm. Gózd. Dwa razy dziennie - rano w kierunku Gozdu i po południu w kierunku Radomia - G wykonuje wahadło do Grzmucina oraz do Małęczyna. To drugie to wymysł MPK, ale to pierwsze to powrót do tradycyjnej trasy tej linii. Przykładowo według rozkładu w 1999 roku G zajeżdżało do Grzmucina w dni powszednie kursami z Radomia o 12:15, 14:30 i 22:30, z Gozdu o 5:00, 5:35 i 7:15, w dni wolne od pracy z Radomia o 7:35 i z Gozdu o 17:45. I pamiętam na tym tylko Ikarusy.
22 Mai 2010 - Radom; ul. Kelles-Krauza naprzeciwko Liceum Medycznego; 15:51. Spotkały się 7 na Os. Michałów i G do Gozdu. Niedługo to miejsce zmieni się nie do poznania więc stan obecny należało utrwalić.
19 Mai 2010 - Kuczki-Kolonia, gm. Gózd. Jakiś czas temu DK 12 została ładnie wyremontowana, niestety nie pomyślano o asfaltowym poboczu, a po obu krawędziach są głębokie rowy z betonowymi mostkami, co nie wydaje mi się zbyt bezpieczne.
27 April 2010 - Radom; w pobliżu skrzyżowania ul. 25 Czerwca i Wysokiej na wysokości nowo budowanej szkoły muzycznej; G mknie do Gozdu; 6:47. Kiedy przyjrzałem się temu zdjęciu to uznałem, że koniecznie trzeba je opublikować. Oto MPK Radom zapisuje się historii poprzez wprowadzenie do polskiego alfabetu nowego znaku. To powinno brzmieć GÓZD, a proszę spojrzeć co wyszło. Opis zmieniony