27 Oktober 2011 - 16:02; Rybnik - Paruszowiec-Piaski, ulica Ogrodowskiego. Jedyna linia, która kursuje planowo ulicą Ogrodowskiego. Przewóz Szkolny 4 - Książenice Kościół -> Rybnik Ligota-Ligocka Kuźnia Gimnazjum nr 10.
20 November 2009 - 14:23; Rybnik - Paruszowiec-Piaski, ul. Groborza. Przewóz Szkolny 4 - Książenice Kościół -> Rybnik Ligota-Ligocka Kuźnia Gimnazjum nr 10.
17 April 2008 - Rybnik - Ligota-Ligocka Kuźnia, ulica Miarki. Przewóz uczniów Gimnazjum nr 10. Za Citaro jedzie 120M/3 #3300, z napisem na wyświetlaczu "1 Niewiadom", chyba to jakiś nietypowy zjazd do zajezdni. :) PS4 - Rybnik Ligota-Ligocka Kuźnia Gimnazjum nr 10 -> Książenice Kościół.