16 Februar 2012 - Gdańsk, ul. Okopowa. Turek alias Kebab w drodze do Oruni, mam nadzieję że w związku z rozgrywaniem meczów na Euro, miasto Gdańsk pójdzie po rozum do głowy i w końcu zorganizuje jakąś porządną linię autobusową łączącą centrum miasta z lotniskiem, bo obecna forma linii 210 jak i jej częstotliwość woła o pomstę do nieba. Obecnie Gdańsk ma chyba najgorsze połączenie lotniska z miastem ze wszystkich większych miast w Polsce.
20 April 2011 - Gdańsk, Owczarnia - ul. Radarowa (droga zbiorcza przy Obwodnicy Trójmiasta). Spodziewałem się Conecto ale przyjechał banan. No coż, nie miałem szczęścia. Opóźniony co najmniej 20 minut.
1 September 2007 - 15:14; Olza, ulica Dworcowa. Już wkrótce być może znów wrócą potworki, takie jak 210 do Odry i 215 do Bluszczowa, ponieważ gmina Gorzyce zamierza wstąpić od lutego do MZK, co będzie związane z uruchomieniem nowych tras na terenie gminy. Wstąpienie Godowa, Gorzyc oraz Lubomi do MZK tylko przyśpieszy likwidację PKS Rybnik. 210 - Odra Świetlica -> Wodzisław Śląski Dworzec Autobusowy.
21 Juli 2010 - Gdańsk, Osowa - ul. Kielnieńska. Jakby drugiej linii na wyświetlaczu nie można było opisać normalnie "p. Port Lotniczy" nie ucinając najważniejszej nazwy.
1 Februar 2009 - Odra, ul. Główna. W dni robocze do Odry i Olzy jeździły pekaesy, a w dni wolne linia MZK. Od 2 lutego przez cały tydzień jeżdżą autobusy PKS.
1 Februar 2009 - Gorzyce, ul. Bogumińska. Przystanek (wtedy jeszcze) MZK/PKS Gorzyce Basen. Ostatni dzień kursowania linii 210, wariant Wodzisław - Odra.
15 Mai 2009 - Wałbrzych - Piaskowa Góra, skrzyżowanie ulic Broniewskiego, Głównej i Kusocińskiego. Neoś toczy się przez remontowany odcinek, a w prawym górnym rogu nowe sygnalizatory, których zastosowanie w tym miejscu jest bardzo trafionym pomysłem.
2 November 2007 - Warszawa, ul. Wólczyńska. Portret IMO najładniejszego typu autobusu w Warszawie. Wielu się ze mną nie zgodzi, ale o gustach się nie dyskutuje :P
1 September 2007 - Odra, ul. Główna.
Od dzisiaj w każdy weekend cztery kursy linii 210(Wodzisław DA-Bluszczów Pętla) oraz 215(Wodzisław DA-Odra Świetlica) będą kursować na terenie gm. Gorzyce. 210 - Odra Świetlica -> Wodzisław Śląski Dworzec Autobusowy.