16 April 2012 - Teplice, Masarykova třída. W Teplicach obowiązuje wsiadanie pierwszymi drzwiami do wszystkich pojazdów komunikacji miejskiej, łącznie z przegubowymi i piętnastometrowymi. Rano i wieczorem nie powoduje to opóźnień, ale w godzinach szczytu większość linii jest opóźniona.
17 April 2012 - Teplice, Benešovo náměstí. W Teplicach jest przynajmniej kilka autobusów, które wcześniej stacjonowały w Pradze, do tej pory wykryłem kilka Sorów i dwa Mercedesy, ale pewnie jest tego więcej.
19 April 2012 - Kolbuszowa, ul. 11 Listopada. Auto wg kierowcy ma tylko jedną wadę - za dużo spala (29l/100). Ja dołączam się do tej opinii bo nawet mi się spodobało. Pozdrowienia dla kierowcy.
21 März 2012 - Mielec, wyjazd z dworca. Liczyłem, że uda mi się złapać trzeciego Mana. Na dworcu w otoczeniu autosanów do słoneczka wygrzewała się także dawno niewidziana peerka RMI 04GX.
25 Februar 2012 - 07:35; Warszawa, Dworzec Zachodni.
Mercedes w oczekiwaniu na prawie 400-kilometrowy kurs do Sanoka z godziny 11.
Kurs pospieszny: Warszawa - Sanok przez: Sandomierz, Tarnobrzeg, Rzeszów.
14 Februar 2012 - Grudziądz, ul. Generała Józefa Kustronia. Służba 3/1 bez OC w dzień powszedni jeździ od 4:55 do 18:08 licząc OC od 4:40 do 18:23. Warunki drogowe były dla kierowców ciężkie. Na tę chwilę jest już znacznie lepiej. W ciągu ostatnich pięciu dni na ulicę wysypano 200 ton soli i 30 metrów sześciennych solanki. Oczywiście pozdrowienia dla kierowcy :)
Kurs pospieszny relacji Warszawa Zachodnia d.a. (11:25) - Węgorzewo (17:25) przez Ostrów Mazowiecką, Łomżę, Kolno, Pisz, Orzysz i Giżycko. Długość trasy: 300 km.
16 Dezember 2011 - Kolbuszowa, ul. 11 Listopada. A oto i jedna z dwóch "nówek", które zostały zakupione do Mieleckiego oddziału. Są dwa takie Many sprowadzane z Czech i z tego co się dowiedziałem to do Mielca sprowadzane są jeszcze "nówki" Setry.
5 Dezember 2011 - Sanok, ul. Rymanowska. Najnowszy nabytek Veolii Sanok. Autobus docelowo został zakupiony do obsługi kursów szkolnych. Na stałe przydzielony jest do kursów Sanok - Strachocina oraz kursu Sanok - Haczów z 15:05, nocuje zresztą również w Haczowie. Otrzymał go kierowca z H10-12 RSA H894. Jest to zarazem 6. Mercedes w taborze Veolii Sanok.
18 Oktober 2011 - Grudziądz, ul. Chełmińska - hotel RAD.
Zobaczyć w tym miejscu autobus miejski to jak trafić "szóstkę" w totka - conecto przyjechało po gości hotelu, których zabrało na wycieczkę do cytadeli. Z podziękowaniami za cynk dla kierowcy.
3 Oktober 2011 - 15:44, Jarnołtówek. Na pierwszym planie chaszcze, na drugim druty, ale i tak czuję, że powinienem dodać to zdjęcie.
Prudnik -> Głuchołazy
6 September 2011 - Tczew, ulica Obrońców Westerplatte. Mało kto wie, że w Tczewie mamy dwie linie "sezonowe". W ostatnim przetargu możemy się dowiedzieć, mniej więcej, jak jeżdżą.
30 August 2011 - Tczew, ulica Jagiellońska. Rok temu można było ujrzeć ten autobus na linii 70. Jak wcześniej pisałem, jest to linia sezonowo-cmentarna wraz z linią 60.
6 September 2011 - Tczew, ulica Obrońców Westerplatte. Krótkie informacje nt linii sezonowych.
Kursowanie od 8:00 do 17:00 w dniu:
- linia 60 w dniu 1 listopada jednym autobusem
- linia 70 w dniach 31 października do 2 listopada dwoma autobusami
6 September 2011 - Tczew, ulica 1 Maja. Objazd spowodowany budową nowego wiaduktu/mostu na ulicy Wojska Polskiego powinien zakończyć się wraz z nowym rokiem. Wszystkie linie wrócą na swoje "stałe" trasy.