15 Juni 2021 - Jelenia Góra, ul. Sudecka. Linia 112 relacji Jelenia Góra - Jelenia Góra przez Mysłakowice, Kostrzycę, Kowary, Gruszków, Strużnicę, Karpniki, Janowice Wielkie, Radomierz.
9 März 2021 - Radomierz, DK 3 w kierunku Bolkowa. Kurs linii 102 relacji Jelenia Góra - Jelenia Góra przez Radomierz, Janowice Wielkie, Karpniki, Gruszków, Strużnicę, Kowary, Kostrzycę, Mysłakowice.
7 Oktober 2021 - Droga Wojcieszyce - Jelenia Góra. Linia nr 118 relacji Jelenia Góra - Jelenia Góra przez Piechowice (Pakoszów, Piastów), Kopaniec, Chromiec, Małą Kamienicę, Starą Kamienicę, Kromnów, Wojcieszyce.
2 Februar 2021 - Droga Stara Kamienica - Mała Kamienica. Merc na okrężnym kursie (linia 108) Jelenia Góra - Jelenia Góra przez Wojcieszyce, Kromnów, Starą Kamienicę, Małą Kamienicę, Chromiec, Kopaniec, Piechowice (Piastów, Pakoszów). Linia 108/118 to powrót PKS-u do liniowej obsługi tej części gminy Stara Kamienica.
12 Oktober 2020 - 16:14. Pęcice, ul. Parkowa. Linia M1 (oraz jej łącznik M1.2) w dni robocze wykonuje 21 kursów. Nie kursuje w dni wolne. Potencjalna pasażerka widoczna na zdjęciu z zaskoczeniem obserwowała zatrzymujący się pojazd, po czym za kilka minut wsiadła do jadącego w stronę Piastowa autobusu komercyjnej linii CH Janki. Jest to silna konkurencja dla linii gminnych, gdyż ten sklepobus kursuje niemal codziennie co ok. 2 godziny w godz. 7-22.
4 März 2020 - Lwówek Śląski, ul. Kościuszki. Kurs Lwówek Śląski Szkoła Podstawowa - Lwówek Śląski Gimnazjum przez Radłówkę, Niwnice, Kotliska, Rakowice Małe, Rakowice Wielkie.
25 August 2019 - 10:02 - Grodzisk Mazowiecki, ulica Józefa Chełmońskiego. 8 Chciało by się powiedzieć wiele ale będę oszczędny w słowach. Zdjęcie nr 600 oraz 9-lecie mojej obecności na TWB nadeszło! Początki może były i skromne ale saga trwa i trwać będzie nadal!
Kurs okrężny linii miejskiej 8 nr 5292 [7]: Grodzisk Mazowiecki PKP -- Grodzisk Mazowiecki PKP przez Makówkę (10:08) oraz Czarny Las (10:16).
17 August 2019 - 13:23 - Pruszków, ulica Batalionów Chłopskich vel Ludwika Waryńskiego. B10 W imię ratowania taboru, który chorował na skrzynię biegów postanowiono w tym egzemplarzu w warsztatach firmy... wymienić skrzynię na manualną. Podstawową różnicą jest to, że trzeba wóz trzymać na obrotach, aby nie raczył zgasnąć.
Kurs okrężny nr 2190 [DCd]: Moszna, Park Logistyczny (12:59) -- (13:46), przez Parzniew, "Formika", Pruszków, "Dulag", Domaniewiek.
23 August 2014 - 15:44 - Pruszków-Gąsin, ulica Promyka. "Czwórka" obsługiwana przez PKS łączy osiedle Gąsin w większości składające się z domów jednorodzinnych ze stacja PKP. Wspólny kraniec z linią numer 3 oraz cześć równoległa ze linią numer 5 zapewnia nie raz lepsze połączenie ze "światem", niż dla tych chociażby z Osiedla Staszica.
Kurs nr 784 [F6]: Pruszków, ul. Inżynierska, pętla (15:35) -- Pruszków, ul. Inżynierska, pętla (15:50).
22 März 2013 - 10:08 - Pruszków, ulica Młynarska. 1/4.
Kolejna dawna holenderska taksówka zawitała do Pruszkowa-kibicuje tym wozom, żeby Nam posłużyły jak najdłużej.
Przerwa między kursami okrężnymi nr 778 [F6]: Pruszków, ul. Inżynierska, pętla (09:35) -- Pruszków, ul. Inżynierska, pętla (09:50) a nr 779 [F6]: Pruszków, ul. Inżynierska, pętla (10:35) -- Pruszków, ul. Inżynierska, pętla (10:50).
4 Oktober 2012 - Wolanów, granica z Kowalą-Duszociną. Autobus skomunikowany z kursem Radom - Mniszek pobrał pasażerów i kieruje się na Jarosławice. Tam skręci na Bieniędzice i przez Chruślice powróci do Wolanowa. W godzinach porannych autobusy jeżdżą w odwrotnej kolejności.