10 Juli 2014 - Białystok, ul. Wiejska.Białystok, ul. Wiejska. Autor: Macboja
28 Oktober 2014 - Białystok, ul. Czesława Miłosza, teren Galerii Biała.Białystok, ul. Czesława Miłosza, teren Galerii Biała. Autor: Macboja
11 Juni 2015 - Jabłonowo-KątyJabłonowo-Kąty Autor: jacekso
27 September 2016 - Białystok, ul. Wiejska.Białystok, ul. Wiejska. Autor: Macboja
Kommentare: 7
11 Juni 2018 - Wysokie Mazowieckie, ul. Żwirki i Wigury. Kurs Wysokie Mazowieckie - Sikory-Pawłowięta (16:00 S) przez Kulesze Kościelne, Kobylin-Borzymy.
Jeden z ostatnich w ciągu doby autobusów właśnie wyrusza w trasę. Kilkanaście minut później odjadą jeszcze autobusy do Czyżewa i Sokół. Potem są jeszcze 2 przelotowe kursy: o 16:45 Zambrów - Białystok i o 17:30 Łomża - Ciechanowiec. Przed laty były jeszcze kursy około 19:30 - do Czyżewa, Kobylina-Borzym i Sokół, ale w 2012 roku zostały one zlikwidowane.
Na początku 2017 roku uruchomiono z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego ogólnodostępne kursy pracownicze do Czyżewa (zakłady mięsne). Dzięki temu w tamtym kierunku można było jechać jeszcze o 21:00, niemniej te połączenia utrzymały się przez jakieś 1,5 roku lub nieco dłużej. Najpierw zlikwidowano kursy z Zambrowa, potem z Wysokiego.
H10 przejeżdża przez most na rzece Brok. Nazwa ta nie ma nic wspólnego z miastem Brok koło Ostrowi Mazowieckiej. Tu chodzi o wieś o tej samej nazwie, która znajduje się kilka km na wschód od Wysokiego. Natomiast po drugiej stronie miasta jest wieś o podobnej nazwie - Bryki, do której jedzie się ulicą Brykowską.
W tym regionie większość wiosek ma dwuczłonowe nazwy. Na ostatnim odcinku trasy autobus pojedzie przez Sikory-Janowięta i Sikory-Tomkowięta. Oprócz tego w sąsiedztwie jest jeszcze kilka innych Sikor.Wysokie Mazowieckie, ul. Żwirki i Wigury. Kurs Wysokie Mazowieckie - Sikory-Pawłowięta (16:00 S) przez Kulesze Kościelne, Kobylin-Borzymy.
Jeden z ostatnich w ciągu doby autobusów właśnie wyrusza w trasę. Kilkanaście minut później odjadą jeszcze autobusy do Czyżewa i Sokół. Potem są jeszcze 2 przelotowe kursy: o 16:45 Zambrów - Białystok i o 17:30 Łomża - Ciechanowiec. Przed laty były jeszcze kursy około 19:30 - do Czyżewa, Kobylina-Borzym i Sokół, ale w 2012 roku zostały one zlikwidowane.
Na początku 2017 roku uruchomiono z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego ogólnodostępne kursy pracownicze do Czyżewa (zakłady mięsne). Dzięki temu w tamtym kierunku można było jechać jeszcze o 21:00, niemniej te połączenia utrzymały się przez jakieś 1,5 roku lub nieco dłużej. Najpierw zlikwidowano kursy z Zambrowa, potem z Wysokiego.
H10 przejeżdża przez most na rzece Brok. Nazwa ta nie ma nic wspólnego z miastem Brok koło Ostrowi Mazowieckiej. Tu chodzi o wieś o tej samej nazwie, która znajduje się kilka km na wschód od Wysokiego. Natomiast po drugiej stronie miasta jest wieś o podobnej nazwie - Bryki, do której jedzie się ulicą Brykowską.
W tym regionie większość wiosek ma dwuczłonowe nazwy. Na ostatnim odcinku trasy autobus pojedzie przez Sikory-Janowięta i Sikory-Tomkowięta. Oprócz tego w sąsiedztwie jest jeszcze kilka innych Sikor. Autor: Jarkie