22 September 2016 - 16:55, Rybnik - Śródmieście, Rynek. Sprinter w rybnickim malowaniu został pierwszy raz pokazany w dniu bez samochodu, trzy miesiące przed rozpoczęciem kursowania. Pojazd posiadał jeszcze wtedy kasowniki z MZK.
21 Juli 2017 - 17:03 - Bielsko-Biała, ul. Warszawska.
Kurs Szczyrk Biła → Bielsko-Biała ul. Warszawska Dworzec przez Buczkowice, Meszną, Bystrą z godziny 16:20 [En].
21 Oktober 2017 - 17:09 - Bielsko-Biała, ul. Warszawska.
Kurs Rybarzowice → Bielsko-Biała ul. Warszawska Dworzec przez Buczkowice, Meszną, Bystrą z godziny 16:35 [n].
6 Oktober 2016 - 12:55 - Bielsko-Biała, ul. Warszawska.
Kurs Kraków MDA → Cieszyn D.A. przez Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Białą, Skoczów z godziny 10:20[E].
26 August 2017 - 13:15 - Bielsko-Biała, ul. Lipowa. Setra w ostatnim czasie przeszła drobne poprawki blacharskie. Ściągnięto też wszystkie oznaczenia przewoźnika, być może niebawem zostanie sprzedana.
19 Mai 2017 - 11:34; Rybnik, plac Armii Krajowej. Bus w trakcie międzyszczytowej przerwy na "30", zastępczo wykonał kółeczko na "4". 4 okrężna -> Rybnik Dworzec Autobusowy
przez: Niedobczyce, Niewiadom, Maroko-Nowiny.
7 Juli 2017 - 16:13 - Bielsko-Biała - dolna płyta dworca PKS. Bova oczekuje na kurs w relacji Bielsko-Biała D.A. → Darłówko przez Katowice, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Piłę, Szczecinek, Koszalin, Mielno, Unieście, Łazy, Dąbki, Darłowo.
10 Februar 2017 - 12:21; Rybnik - Śródmieście, ulica Piłsudskiego. Dzień wcześniej widziałem go i z daleka byłem pewien, że to #3423 lub #3424 po wymianie wyświetlaczy. Jakoś umknęła mi ta "nówka". 18 okrężna -> Rybnik Dworzec Autobusowy
przez -> Kamień, Leszczyny, Kamień, Książenice, Kamień.
27 Januar 2017 - Opole, ul. 1 Maja. „Nowe” MAN-y świetnie wkomponowują się w taborowy krajobraz Opola. Do pełni szczęścia z punktu widzenia pasażera przydałyby się jeszcze tylko wewnętrzne tablice informacyjne z zapowiedziami głosowymi (lub przynajmniej z informacją o kolejnym przystanku na wewnętrznym wyświetlaczu). Ciekawe też czy wysuwane rampy dla wózków są sprawne. Pozdrowienia dla Pani kierującej!
Mercedes-Benz 814 D / Auwärter Teamstar Kombi #SZY 7SK1
17 Oktober 2016 - 14:19 - Bielsko-Biała, ul. Wałowa x Mostowa. Na linii można było spotkać dzisiaj promocyjnie Auwartera.
Kurs Bielsko-Biała ul. Podwale → Trzebinia przez Wilkowice Górne, Łodygowice, Pietrzykowice, Żywiec z godziny 14:10 [E7].
12 April 2016 - 15:20 - Bielsko-Biała, ul. Warszawska. Berkhof w ubiegłym roku pojawił się w Traf-Line.
Kurs Wisła D.A. → Kraków MDA przez Ustroń, Skoczów, Bielsko-Białą, Kęty, Andrychów, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską z godziny 14:05 [Vdn].
16 November 2015 - 12:56, Rybnik - Śródmieście, plac Armii Krajowej. W tle wyremontowany budynek Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. 14 okrężna → Rybnik Dworzec Autobusowy,
przez → Wielopole, Golejów Rondo, Ochojec.
15 September 2015 - 16:22 - Bielsko-Biała, ul. Zamkowa. Neoplan pozuje na tle budynku Poczty Polskiej. Obok znajduje się Teatr Polski.
Kurs Żywiec PKP → Bielsko-Biała ul. Podwale przez Leśną, Lipową, Słotwinę, Godziszkę, Buczkowice, Meszną, Bystrą z godziny 15:20 [1-7b].
8 Mai 2015 - 14:18 - Bielsko-Biała, ul. Partyzantów.
Kurs Bielsko-Biała ul. Warszawska Dworzec → Rybarzowice Dolne przez Bystrą, Meszną, Buczkowice z godziny 14:05 [D].
9 März 2015 - 10:42, Rybnik - Śródmieście, ulica Hallera. Dziadki MAN-y odchodzą powoli do lamusa, 31 sierpnia br. będzie ostatnim dniem ich kursowania, oby! 3 Radlin Ujejskiego → R-k Orzepowice Borki
9 März 2015 - 10:30, Rybnik - Śródmieście, ulica Hallera. W kwietniu ZTZ zapronował zmiany dotyczące organizacji ruchu w ścisłym centrum: KLIK. Miejmy nadzieję, że w końcu wejdą w życie, kierowcom autobusów na pewno ułatwiono by tym samym pracę. 26 Jejkowice Centrum → R-k Chwałowice pętla
9 März 2015 - 11:01, Rybnik - Śródmieście, ulica Hallera. Ostatnio zaktualizowano wyświetlacze na linii 31 poprzez dodanie wersu "Świerklany" w kursach obsługujących właśnie tą gminę. 31 R-k Orzepowice Borki → R-k Boguszowice Osiedle pętla
11 Dezember 2014 - 14:29, Rybnik - Śródmieście, ulica Chrobrego. Z dniem 30 września 2015 r. autobusy PKS Rybnik przestaną wozić pasażerów na liniach Zarządu Transportu Zbiorowego. Spółka złożyła stosowne wypowiedzenie. Jednocześnie zastrzegła, że zamknięcie współpracy z ZTZ nie oznacza końca funkcjonowania spółki. Do uregulowania pozostaną jeszcze m.in. sprawy dotyczące nieruchomości. W tej sytuacji Zarząd musi poszukać nowego przewoźnika. W tym celu na początku 2015 r. ogłosi przetarg na obsługę 8 tras o numerach: 2, 3, 6, 14, 26, 27, 28 i 29. Więcej info: TUTAJ. 3 Radlin Ujejskiego → R-k Orzepowice Borki
7 August 2014 - 13:46, Rybnik - Śródmieście, ulica Byłych Więźniów Politycznych. W ten oto sposób można ustrzelić jadący w kierunku Bazyliki autobus. W tym wypadku autobus objeżdża ulicę Łony, która wczoraj została otwarta dla ruchu kołowego. 11 Rybnicka Kuźnia Chłodnie II → Rybnik D.A.
13 Juni 2014 - 14:39 - Bielsko-Biała, ul. Piłsudskiego.
Kurs Żywiec → Bielsko-Biała przez Leśną, Lipową, Słotwinę, Godziszkę, Buczkowice, Meszną, Bystrą z godziny 13:55 [1-5b].
25 November 2013 - 09:52, Rybnik - Śródmieście, zajezdnia PKS, przy ulicy Jankowickiej. Ten też jakoś się jeszcze trzyma. Powoli teren zajezdni pustoszeje. Zostały same miejskie autobusy, czyżby początek końca?
25 November 2013 - 09:50, Rybnik - Śródmieście, zajezdnia PKS, przy ulicy Jankowickiej. Wróbelki wyćwierkały, że PKS nabył za pieniądze z ubzepieczenia za #100, 2 szt. MAN-ów, prawdopodobnie malowanie ze Świerklańca. NLxx3 - po przeszczepie z `98 i NLxx2. Zobaczymy jak wyjadą.
25 November 2013 - 09:53, Rybnik - Śródmieście, zajezdnia PKS, przy ulicy Jankowickiej. Po konkretnym strzale od wywrotki, którą prowadziła kobieta, minęło prawie 1,5 miesiąca. Na razie stoi i bezczynnie czeka.
25 November 2013 - 09:36, Rybnik - Śródmieście, ulica 3 Maja. Od 21 października, linia 516 odjeżdża z przystanku: Rybnik 3 Maja, podobnie z resztą jak popularna erka (E-3). 516 Rybnik 3 Maja → Wodzisław Śl. dw. aut.
25 September 2013 - 15:02 - Bielsko-Biała - teren dworca kolejowego. Dorwanie tego dziada zajęło mi blisko dwa lata. Od września dostał stały przydział na kursie 15:15 z Podwala do Żywca.
Kurs Bielsko-Biała → Żywiec przez Bystrą, Meszną, Buczkowice, Godziszkę, Słotwinę, Lipową, Leśną
27 März 2013 - 16:13 - Bielsko-Biała, ul. Podwale. Za 5 dni po raz ostatni zobaczymy autobus czechowickiego PKM-u na ulicy Podwale. Od 1 października linia zostanie wydłużona na drugą stronę dworca kolejowego, na ulicą Warszawską. Z ulicy Piłsudskiego autobusy skierują się w ulicę Wałową i 3 Maja i zakończą swój bieg na ulicy Lipowej. W trasę powrotną autobusy wyruszą z przystanku Warszawska/Dworzec (kierunek centrum Bielska), następnie pojadą ulicą Wałową, Piłsudskiego powracając na dotychczasową trasę. Będą obsługiwane przystanki: Bielsko-Biała Wałowa, Bielsko-Biała 3 Maja Dworzec, Bielsko-Biała Warszawska Dworzec. Wraz z nowym rozkładem jazdy wprowadzono kilka kursów, które od przystanku Legionów/Niepodległości/MOSiR pojadą ulicą Niepodległości i Kolejową obsługując CH Stara Kablownia. Dodatkowo 1 października we wszystkich pojazdach będzie można skorzystać z darmowego internetu. Będzie on dostępny również na czechowickim dworcu.
VIIT Bielsko-Biała Podwale → Czechowice-Dz. KWK Silesia przez TESCO
3 August 2013 - 20:40, Rybnik - Śródmieście, ulica Łony. W mieście mówią, że powoli PKS będzie się żegnał z niektórymi liniami w niedalekiej przyszłości. 3 Rybnik Orzepowice Borki → Radlin Korfantego KWK Marcel
30 Januar 2013 - Opole, ul. 1 Maja. #251 wypełnił się pasażerami w osobach trójki kontrolerów i ruszył w stronę Grudzic w brzydkie, styczniowe przedpołudnie.