28 März 2024 - Tarnobrzeg, ul. Mickiewicza. Obie dodatkowe linie specjalne ("I", "II") wyjeżdżały z przystanku początkowego przy Dworcu PKP o godzinie 12:40, zaś powrót przy hali MOSiR był zaplanowany około godziny 14:30, a więc chwilę po zakończeniu miejskiego śniadania wielkanocnego.
11 August 1995 - Warszawa, zajezdnia Mokotów. Pierwszym warszawskim zabytkiem, któremu w latach dziewięćdziesiątych przywrócono (jaką-taką) świetność była berlinka 403. Przyczynił się do tego film „Wielki Tydzień” w reżyserii Andrzeja Wajdy, w którym wystąpił ten wagon, a pętla Boernerowo „zagrała” pętlę Bielany.
25 März 2024 - Kozielice, powiat pyrzycki. Kursy szkolne wykonuje tu Argos dwoma autobusami oraz PKS Gryfice jednym autobusem. Linie zaczynają w Pyrzycach i są ogólnie dostępne. Wóz nie miał dotąd zdjęcia.
28 März 2024 - Gdynia, ulica Janka Wiśniewskiego. Niby połączenie Oslo - Kraków, ale dwa wozy latają po szwedzko-norweskiej stronie i dwa po polskiej, promem przemieszcza się jedynie załoga i pasażerowie. Z pozdrowieniami dla rozmachanego Damiana i Filipa!
Jedna z łącznie dziesięciu Citywide LE 12,0 zamówiona przez Tirtey Titz. Później nie wpadło już żadne zamówienie na pojazdy o takiej długości dla tego odbiorcy.
20 Februar 2024 - Stalowa Wola, zajezdnia. W PKS SW ostały się już tylko dwie setry s215, 16WS oraz 49NX. Setra na zdjęciu świeżo po remoncie blacharskim. Od lutego kursuje nią kierowca z wycofanej setry 30LG - wcześniejszy kierowca 0303 30SM.
26 März 2024 - Władysławowo, wyjazd z ośrodka COS Cetniewo.
6087 na linii specjalnej kursującej po Władysławowie z niepełnosprawnymi uczestnikami zawodów tenisowych.
26 März 2024 - Goszczyno, ul. Żarnowiecka.
6591 jako kurs linii 662 na trasie Krokowa - Dębki. Kurs ten zastąpił zajazd jaki do tej pory wykonywała linia 660, a który wydłużał znacznie podróż pasażerom jadącym dalej w kierunku Białogóry.
26 März 2024 - Krokowa, dworzec autobusowy.
Trzy z pięciu autobusów jakie spotkają się o godzinie 16:10 na skomunikowaniu w Krokowej, 6517 jako 664 do Wejherowa, 6591 jako 662 do Dębek, 6592 jako 655 do Pucka przez Karwieńskie Błoto Drugie, Karwię, Jastrzębią Górę, Strzelno i Łebcz. Za chwilę dojadą jeszcze dwa autobusy linii 660 - 6538 do Pucka oraz debiutujący tego dnia na linii, 6563 do Białogóry.