Du bist nicht eingeloggt | Einloggen | anmelden
Podobna sytuacja jest w Kwidzynie - o 14.05 tamtejszy PKS puszcza dwa autobusy do Kisielic, tyle że różnymi trasami. Pasażerowie na pierwszych przystankach muszą mieć się na baczności
Tu widzę teraz w rozkładzie jest jeszcze kurs 10 min. wcześniej - i to jeszcze inną trasą
Ciekawe jak z frekwencją na tych wszystkich kursach - na tym uchwyconym przez Ciebie zdaje się, że szału niema
Wydaje mi się, że on się dopiero podstawia na początkowy tudzież kończy kurs więc możliwe, że już się wszystko rozeszło
Jedzie z kierunku Płakowic to dopiero się podstawia na stanowisko (jakieś 150 m za przejazdem znajduje się zajezdnia PKS-u). Jeżeli to był kurs fo Gryfowa ale nie przez Lubomierz to najwięcej osób wsiądzie na następnym przystanku, na al. Wojska Polskiego. Frekwencje na kursach różne, ale 90% pasażerów to uczniowie i obserwując funkcjonowanie tej placówki to chyba głównie po to istnieje. Placówkowe autobusy w znacznej większości kursują między godz. 6 - 16, gro kursów wykonywane jest tylko i wyłacznie w dni nauki szkolnej, ale trasy bardzo klimatyczne.
Drobna literówka - ul. Betleja. Pozdrawiam!