4 Juli 2015 - Jelenia Góra, nowa pętla "Przyboczna" przy ul. Łomnickiej. Na obecną chwile z tej końcówki korzystają linie 11 i 20, których kursy dojeżdżały kiedyś do pętli "Łomnica Szkoła".
1 Juli 2015 - Jelenia Góra, ul. Krakowska. Od 23.06.br aż do odwołania, z powodu przebudowy ul. Łomnickiej (odcinek od W. Pola do przejazdu kolejowego) autobusy linii nr 3, 11, 20 i 33 kursują objazdem przez al. Solidarności i Krakowską.
1 April 2015 - Jelenia Góra, ul. Cieplicka. Pojazd ten w połowie marca brał udział w kolizji z osobówką w efekcie której uszkodzeniu uległ przód autobusu. Decyzja kasacyjna była prawie pewna, jednak o dziwo postanowiono przywrócić "dziadka" do służby. Efekt odbudowy, z powodu braku oryginalnych części, nie mógł być inny.
23 Januar 2014 - Jelenai Góra, ul. Mickiewicza. Trasa "1" dla kilku kursów zostanie wydłużona i zmieni swoją pętlę z Orzeszkowej na Osiedle Czarne. /opis poprawiony/
6 Juli 2012 - Jelenia Góra, ul. Dzierżonia. Małe wspomniania z objazdu spowodowanego zerwaniem mostu na ul. Wrocławskiej. Kurs z Wrocławia przez Strzegom, Bolków.
6 Februar 2013 - Jelenia Góra, ul. Dworcowa, wjazd na przystanek "Cieplice PKP". Dawniej przystanku w tym miejscu i kierunku nie było (nie wliczając przystanku PKS-u przed dworcem - "Cieplice D.K."). Ulicą Dworcową kursowała tylko przyspieszona linia "15". Natomiast linie nr 7,8,17,27 w kierunku centrum wracały ulicami: Zjednoczenia Narodowego oraz Jagiellońską. Przystanek znajdował się po drugiej stronie skweru przy ul. Jagiellońskiej, między bramą cmentarza i skrzyżowaniem z ul. Dworcową i Marcinkowskiego - nazywał się "Cmentarz Cieplice." Wcześniej na tych ulicach znajdowały się przystanki: "Szpital Cieplice" (przed wlotem ul. Staromiejskiej na Jagiellońską), "Sprzymierzonych-Żłobek" (obok wejścia na most łączący ul. Cieplicką ze Zjednoczenia Narodowego i wlotem na ul. Sprzymierzonych) oraz "Zjednoczenia Naroowego" (przed krzyżówką z ul. Dolnośląską). Obecnie wszystko odbywa się jak na zdjęciu, ale bez zlikwidowanej "8" oraz "17", która na Os. Orle została skierowana ulicami Wolności, Cervi, Cieplicką. No i oczywiście tabor nie ten :P
27 November 2012 - Mojesz, DW 297. Chodnik biegnący wzdłuż drogi to ścieżka rowerowa powstała na zlikwidowanej linii kolejowej Lwówek - Świeradów (od Lwówka do Pławnej).
Kurs (11:40F) Lwówek Śląski - Gryfów Śląski przez Pławną, Lubomierz, Oleszną Podgórską.