3 Januar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Makówka Lukrecji (11:30) - Siestrzeń Grodziska (12:25).
3 Januar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Okulickiego. ProCity jedzie jako kurs linii numer 17 – Grodzisk Maz. Szpital (12:00) - Milanówek Mifam/Tesco (12:36) - Grodzisk Maz. Szpital (13:02). PKS do obsługi linii numer 17 zadeklarował ZAZ-y A10 z 2020 r. póki co jednak wysyła różne pojazdy i dużo starsze niż te zadeklarowane.
29 Dezember 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Montwiłła. ProCity jedzie jako kurs linii numer 30 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:35) - Pieńki Słubickie (14:22).
8 April 2017 - Żyrardów, pętla przy dworcu PKP. Tytułowe ProCity stoi na pętli jako kurs "7596" linii numer 2 - Żyrardów Parkingowa Pętla (7:23) - Żyrardów Żeromskiego/Poznańska (7:44). Obok widoczny jest VDL Berkhof ProCity #30015 jako kurs "7804" linii numer 7 - Żyrardów Żeromskiego/Poznańska (7:21) - Żyrardów Parkingowa Pętla (7:45).
22 Dezember 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza. ProCity wyrusza z przystanku „Grodzisk Sienkiewicza PKO 03” jako kurs linii numer 22 – Makówka Pętla (11:35) - Siestrzeń (12:37).
11 Dezember 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. 1 Maja. Tytułowe ProCity jedzie jako kurs linii numer 30 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:35) - Pieńki Słubickie (14:22). W tle na pętli stoi VDL Berkhof ProCity #40007 po wykonaniu kursu linii numer 21 – Władków Pętla (13:16) - Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:31). Następnie zjedzie na zajezdnię.
9 September 2018 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza. ProCity o numerze 30016 wyrusza z przystanku "Grodzisk Kościół 01" jako kurs "5156" linii numer 2 - Grodzisk Maz. Dw. PKP (10:30) - Makówka (10:48). Obok na przystanku stoi ProCity o numerze 30015 jako kurs "5025" linii numer 1 - Grodzisk Maz. Dw. PKP (10:35) - Władków Pętla (10:58).
6 August 2017 - Grodzisk Mazowiecki, zajezdnia PKS Grodzisk przy ul. Chełmońskiego. Zakupione od Warbusa ProCity o numerach 70018 oraz 70019 stoją na terenie zajezdni oczekując na przemalowanie oraz przerejestrowanie.
23 November 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Langiewicza. ProCity jedzie jako kurs linii numer 3 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:25) - Błonie Okrzei (14:03).
22 November 2020 - Tarnobrzeg, ul. Chrobaka. Drugi raz jechałem powyższym VDL-em #081 i powoli zaprzyjaźniam się z tym pojazdem. Pomimo, że praca silnika jest trochę za głośna to na trasach poza miastem bardzo dobrze się nim kieruje.
12 September 2017 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka. ProCity jedzie jako kurs "5316" linii numer 9 - Grodzisk Maz. Szpital (15:55) - Książenice Pętla (16:35). Wóz w schemacie malowania jak na powyższym zdjęciu jeździł raptem niecałe dwa miesiące po czym ponownie został przemalowany w barwy "warszawskie" uzupełnione o czarny pas w okolicach okien oraz przemalowaniu dachu na kolor żółty.
19 September 2017 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta. ProCity jedzie jako kurs "5522" linii numer 3 - Szczęsne Cmentarz Nowy (14:29) - Karolina (15:49).
14 November 2020 - Tarnobrzeg, ul. Moniuszki -> ul. 1 Maja. Dzięki obecnym obostrzeniom, ruch uliczny na mieście jest zdecydowanie mniejszy niż to było za normalnych czasów. Dlatego obecny objazd dla linii "2", "9" oraz powrotnej "3" nie powoduje żadnych problemów w punktualnym realizowaniu trasy.
7 November 2017 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta. ProCity stoi na pętli w trakcie przerwy pomiędzy kursami na linii numer 14. Za nim widoczna jest 111Ed-003 oczekująca na zatrudnienie.
6 November 2020 - Tarnobrzeg, ul. 1 Maja -> al. Niepodległości. Drugi "traktorek" odkupiony od Polonusa zadebiutował na liniach komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu.
30 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 27 – Grodzisk Maz. Traugutta Kładka (11:30) - Natolin Logistyczna (11:37) - Grodzisk Maz. Traugutta Kładka (11:54) - Milanówek Mifam/Tesco (12:05) - Grodzisk Maz. Traugutta Kładka (12:15). Linia numer 27 obecnie kursuje objazdem ul. Królewską w związku z budową ronda na biegnącej równolegle ul. 3 Maja.
30 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Szczerkowskiego. ProCity jedzie jako kurs linii numer 29 – Grodzisk Maz. Szpital (10:14) - Siestrzeń (11:05). W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Teligi, autobusy linii numer 29 od ulicy 3 Maja jadą drogą osiedlową wzdłuż garaży do ul. Szczerkowskiego i następnie dojeżdżają nią do ul. Teligi gdzie wracają na swoją podstawową trasę.
28 Oktober 2020 - Tarnobrzeg, Rondo Młodzieżowego Ruchu Oporu. Na początku ostatniego tygodnia października 2020 r. na tarnobrzeskich ulicach zadebiutował taki VDL kupiony od warszawskiego Polonusa...
27 Juni 2018 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Kowalska. Tytułowe ProCity jedzie jako kurs "5039" linii numer 1 w relacji Grodzisk Maz. Dw. PKP (8:45) - Władków Pętla (9:02). Za nim jedzie ProCity #50006 jako kurs "5304" linii numer 9 - Grodzisk Maz. Szpital (8:30) - Marynin Dzwonkowa (9:17).
15 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, zajezdnia PKS Grodzisk. Tytułowe ProCity i 3A3 A10C34 #60015 stoją na terenie zajezdni. W tle widoczna jest Scania CN270UB 4x2 EB #80255 (ex. A555).
8 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 21 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (11:10) - Władków Pętla (11:38).
1 November 2018 - Grodzisk Mazowiecki, ul. 1 Maja. ProCity jedzie jako kurs dodatkowy linii numer 4 - Grodzisk Maz. Dw. PKP (15:00) - Szczęsne Cmentarz Nowy (15:10). Z okazji Święta Wszystkich Świętych, w godzinach 9:00-17:00 z Grodziska do cmentarza komunalnego w miejscowości Szczęsne, uruchomiono dodatkowe kursy linii numer 4.
19 September 2020 - Błonie, Rondo Zgrupowania AK Błonie Bagno. Po zrobieniu pełnego kursu ProCity ponownie przejeżdża przez rondo by zrobić przerwę na przystanku Nowakowskiego
4 Juli 2019 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Okrzei. ProCity jedzie jako kurs „5856” linii numer 5 - Grodzisk Maz. Dw. PKP (16:48) - Izdebno Pętla (17:29). Pozdrowienia dla Kierowcy!
25 Oktober 2019 - Milanówek, ul. Warszawska. ProCity zaraz zakończy kurs „1259” linii numer C - Milanówek Kładka Czubińskiego (16:05) - Milanówek PKP Warszawska (16:17).
2 Dezember 2019 - Grodzisk Mazowiecki, pętla przy Szpitalu Zachodnim. ProCity przyjechało jako kurs „1111” linii numer A - Milanówek Żukowska (12:45) - Grodzisk Maz. Szpital (13:34). Następnie pojedzie jako kurs „1104” linii numer A - Grodzisk Maz. Szpital (13:38) - Milanówek Żukowska (14:30).
15 Juli 2020 - Odrano-Wola, ul. Osowiecka. ProCity jedzie jako kurs linii numer 30 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (14:50) - Pieńki Słubickie (15:32). Pozdrowienia dla Kierowcy!
15 Juli 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Kowalska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Siestrzeń (9:45) - Makówka Pętla (10:35). W dniu dzisiejszym wyruszyła w Grodzisku w końcu komunikacja powiatowa. Linii powiatowych jest 12, do tego dochodzą linie komunikacji miejskiej (obecnie są 2, od nowego roku szkolnego przywrócone zostaną 3 kolejne).
30 Juni 2020 - Pruszków, baza PKS Grodzisk Maz., Mimo oznaczeń piastowskich raczej już nie wróci do tamtejszej komunikacji miejskiej, jeśli w ogóle wróci do jeżdżenia...
7 Juni 2020 - 10:01 - Szczęsne (gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski), ulica Orla. ProCity gna do miejscowości Radonie, gdzie odbędzie godzinny postój.
Kurs linii miejskiej 4 nr 5089 (C): Izdebno Kościelne, pętla (09:20) -- Radonie, pętla (10:05) przez Grodzisk Mazowiecki, dworzec kolejowy (09:50).